Współpraca

Stowarzyszenie Biegaj z Mapą, zgodnie ze statutem, propaguje i rozpowszechnia szeroko rozumianą aktywność fizyczną po przez sport. Promuje Biegi na Orientację poprzez organizację treningów, zawodów sportowych oraz obozów szkoleniowych a także wypraw przygodowych.
Dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy przy organizacji zawodów.
Możemy dla Państwa zorganizować zawody, które rozpowszechniać będą biegi na orientację oraz inne dyscypliny biegowe. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez, a także jako aktywni i byli zawodnicy, wiemy czego na zawodach zabraknąć nie może.
Oprócz naszych imprez biegowych ( Poznaj Poznań Nocą, Dziewicza Góra Biega, Zielonka Ultra Maraton, Mistrzostwa Poznania w BnO ), organizowaliśmy zawody dla innych towarzystw i firm.

Organizowaliśmy bieg dla Lasów Państwowych – Nadleśnictwo Lopuchówko , w ramach akcji „Wolność jest w naturze”. Ścieżka biegowa ” Łysy Młyn” to 9 km pętla prowadząca skrajem obszaru Natura 2000 na terenie Nadleśnictwa Łopuchówko.

Współpracowaliśmy z Bramą Poznania – ICHOT, przy organizacji biegów na orientację na terenie Śródki i Ostrowa Tumskiego.

Dla Szkolnego Związku Sportowego zorganizowaliśmy Finał Województwa Wielkopolskiego w indywidualnym biegu na orientację.

Podczas Akcji Lato organizowanej przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy ( POSiR ), byliśmy organizatorami Rowerowego Rajdu na Orientację.

Wszystkich chcących wspomóc działalność naszego stowarzyszenia prosimy także o darowizny, które pomogą nam w działalności statutowej.

Kontakt : biegajzmapa@gmail.com